Сільський голова Дмитрівської сільської ради – Муравйова Наталія Григорівна.

Народилася 30 березня 1974 року в селі Дмитрівка Комінтернівського району Одеської області.

В 1989 році закінчила Дмитрівську восьмирічну школу і вступила до Одеського технікуму вимірювань.

В 1993 році закінчила Одеське вище училище метрології та якості за спеціальністю «Механічні вимірювання » та здобула кваліфікацію молодший спеціаліст з метрології.

В 2012 році закінчила Харківський державний університет харчування та торгівлі і отримала базову вищу освіту за напрямом «Облік та аудит» та здобула кваліфікацію бакалавра з обліку та аудиту.

Трудова діяльність розпочата у 1995 році - головний спеціаліст відділу субсидій Комінтернівської РДА. В 2000 році призначена завідувачем відділу субсидій потім заступником начальника УПСП, далі начальник відділу виплат соціальних допомог та житлово-комунальних послуг.

В 2004 році бухгалтер – касир ООО «Топаз».

З квітня 2006 року в.о. секретаря Дмитрівської сільської ради, в серпні 2006 року обрана секретарем сільської ради. З квітня 2010 року в.о. сільського голови Дмитрівської сільської ради.

В листопаді 2010 року обрана сільським головою Дмитрівської сільської ради VІ скликання.

В жовтні 2015 року обрана сільським головою Дмитрівської сільської ради VІІ скликання.

Одружена, чоловік Муравйов Сергій Миколайович – 02.01.1975 року народження.