Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів в 2020 році

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів Дмитрівської сільської ради "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Дмитрівської сільської ради Лиманського району Одеської області на 2021 рік", «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,на 2021 рік на території Дмитрівської сільської ради», «Про встановлення ставок єдиного податку на 2021 рік на території Дмитрівської сільської ради».

Згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою прийняття пропозицій та зауважень громадян, суб’єктів господарювання Дмитрівська сільська ради повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів рішень Дмитрівської сільської ради "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Дмитрівської сільської ради Лиманського району Одеської області на 2021 рік", «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,на 2021 рік на території Дмитрівської сільської ради», «Про встановлення ставок єдиного податку на 2021 рік на території Дмитрівської сільської ради». з аналізом їх регуляторного впливу.

З текстом проекту рішень та аналізом їх регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися  в  приміщенні Дмитрівської сільської ради за адресою: Одеська область, Лиманський район, село Дмитрівка, вулиця Східна, 52 а,   а також на сайті Дмитрівської сільської ради  http://rada.org.ua/yak-koristuvatisya/ в розділі Регуляторна політика. Проект регуляторного акту з аналізом регуляторного впливу буде оприлюднено 13.05.2020 року

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються протягом календарного місяця з дня оприлюднення проекту рішення за поштовою адресою: 67532, Одеська область, Лиманський район, село Дмитрівка, вулиця Східна, 52 а та наелектронну пошту: dmitrovka.selsovet@ukr.net