Доброславський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки запрошує

Доброславський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки  проводе набір  громадян віком від 18 до 40 років для направлення до навчальних центрів з метою навчання за програмами підготовки водіїв категорії «С».

Разом з тим відповідно до ст. 119 «Кодексу законів про працю України» (із змінами) за працівниками зберігаються місце роботи, посада і компенсується із бюджету середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, в яких вони працювали  , незалежно від підпорядкування та форми власності.

Грошове забезпечення залежить від займаної посади, військового звання, кваліфікації, терміну проходження військової служби. На сьогоднішній час грошове забезпечення осіб рядового, сержантського та старшинського складу становить від 10 000 грн.

Для отримання додаткової інформації звертатися за адресую : Доброславський РТЦК та СП  відділення рекрутингу та комплектування , кабінет № 10.

12.02.2019 рік

ЗАХИСТИ СВОЇХ !

ПІДПИШИ КОНТРАКТ ЗІ ЗБРОЙНИМИ СИЛАМИ УКРАЇНИ

Доброславський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки проводе призов на військову службу за контрактом  громадян, які пройшли професійно – психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби ( за медичними показниками та освітою ) , віком від 18 до 50 років.

ВИКОРИСТАЙ СВІЙ ДОСВІД та ОТРИМАЙ :

• Одноразову грошову допомогу – від 11024 до 13780 грн.
  • Безкоштовну вищу освіту  після першого контракту без відриву від військової служби
  • Місце роботи і посада зберігається, а з бюджету компенсується середній заробіток
  • Грошове забезпечення військовослужбовця за контрактом у розмірі від 10000 тис. грн.
  • Виплата грошової компенсації за піднайом житла
  • 12.02.2019 рік